הצוות שלנו

מיכל טמקין מנכ״לית ומייסדת ליברה

מיכל טמקין

מנכ״לית ומייסדת ליברה

אמא לשלושה. בוגרת בית הספר הריאלי, חיפה. את שירותה הצבאי עשתה בבית ספר שדה אילת. 20 שנים עבדה כפיזיותרפיסטית בתחום השיקום הנוירולוגי, נשימתי ואורטופדי. בשנת 2000 נסעה עם משפחתה לטיול של שנה בהודו. לכבוד יום הולדתה ה – 50 רצה את מרתון תל אביב. בוגרת לימודי שף "בקורדון בלו", לונדון. רוכבת, רצה, שוחה, מתרגלת יוגה ומנגנת בפסנתר.

"בעיני נפש האדם היא התעלומה הכי מורכבת ומעניינת שיש"

ניר אורן

ניר אורן

מנהל מקצועי, עו"ס ומנחה קבוצות

איש טיפול ושיקום ותיק ומנוסה, מנחה קבוצות בעל תואר שני בעבודה סוציאלית. עסק בטיפול ובשיקום נפגעי נפש ומשתמשים ומכורים לסמים ואלכוהול. בתפקידו האחרון ניהל את הקהילה הטיפולית לנוער "רטורנו". מרצה בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת חיפה לפני כן שימש כמנכ"ל שותף בפורום המשפחות השכולות הישראלי – פלסטיני למען פיוס ושלום.

אני מאמין בעבודה קבוצתית וקהילתית לצד השינוי או ההתפתחות האישית. במהלך הקריירה המקצועית שלי עבדתי כך ונוכחתי בכוחות שהיחיד מקבל מהקבוצה ומהקהילה ואת היכולת המופלאה של הקבוצה להעניק מזור ותקווה לחבריה. הרבה מעבר למה שכל אחד מהם ציפה או קיווה.

 

קרן אדלר

רכזת חברתית

בת 37, מתגוררת בגבעתיים, אשת חינוך הוראה ותוכן, למדה קרימינולוגיה, חקר סכסוכים ניהולם ויישובם, אימון אישי ותסריטאות קומית. בעברה הדריכה נוער מחונן ב"תיכון הישראלי למדעים ואומנויות"  והתקדמה לתפקיד סגנית מנהלת הפנימייה במשך שנתיים. עם סיום תפקידה פנתה לתחום המשחק והכתיבה הקומית וכיום נהנית לשלב בין התחומים האהובים עלייה..

כל מפגש בין בני אדם הוא הזדמנות לצמיחה, למידה ומתן משמעות מעבר לקיים, היכולת לממש את ההזמנות הזאת תלויה בבחירה וברצון החופשי של כל אחד מהצדדים

דר' ענת עבודי פסיכיאטרית

דר' ענת עבודי

פסיכיאטרית

בת 41, נשואה ואם ל-3 בנות. רופאה בכירה בבית החולים ע"ש סוראסקי, במחלקה הפסיכיאטרית. בוגרת הטכניון בהצטיינות. התמחות במחלקה הפסיכיאטרית ב"תל השומר". לימודי תואר שני ב Affective Neuroscience בתכנית משולבת של אוניברסיטת מאסטריכט בהולנד. לימודים בהארוורד, בתכנית GCSRT . אני מאמינה באפקטיביות של טיפול תרופתי בשילוב עם עבודה פרטנית טיפולית. אני מאמינה שרצון ומוטיבציה מצד המטופל, מובילים להצלחה ולשיקום.

"הצטרפתי לליברה כי אני מאמינה בכוחה של עבודת צוות לעטוף את המטופל ולהוביל אותו למקום טוב יותר"

יאיר פיינגולד

יאיר פיינגולד

פסיכולוג למקצועות הספורט והאימון המנטלי, החינוך והשיקום הנפשי.
לצד ניסיון מקצועי בעבודה עם ספורטאים בוגרים, בני נוער, מאמנים, מנהלים מקצועיים ומנהלי אגודות,
פועל בשבע השנים האחרונות לקידום צרכיהם האישיים, החברתיים והתעסוקתיים של מתמודדי נפש על ידי מתן ליווי אישי, הרצאות וסדנאות קבוצתיות בדגש על קידום בריאות ואורח חיים מותאם.
בחרתי להצטרף לליברה לופט מתוך אמונה כי אין דרך אחת להגיע לנפשו של אדם ועל כן מחובתנו להושיט יד לכל מי שמנסה להגיע.

שירה אלמושנינו

שירה אלמושנינו

מנחת קבוצות מוסמכת בשילוב אמנויות – מוזיקה, תנועה, פסיכודרמה ואמנות פלסטית, מרצה, בוגרת B.A בפסיכולוגיה, ובעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום הנחיית קבוצות טיפול. מייסדת ומקימת המיזם "דופק" – בית לקבוצות וסדנאות. בעלת ניסיון עשיר בעבודה בתחום השיקום בבריאות הנפש. בתפקידי האחרון הייתי מנהלת מקצועית ארצית של תחום השיקום החברתי בעמותת אנוש וליוויתי עשרות של אנשי צוות ומשתקמים רבים. מאמינה ביצירת קשר בינאישי כמקדם תהליכי התפתחות אישיים ושיקומיים.

הצטרפתי לליברה מתוך אמונה וידיעה כי תהליכי שיקום דורשים כוחות נפשיים רבים וכי המעוניינים לקפוץ למים הקרים, זקוקים לקשר בינאישי תומך, לעיבוד רגשי ולחשיבה משותפת – כדי לייצר שינוי מיטיב שיחזיק לאורך זמן.

שמואל (מולי) רוזן

שמואל (מולי) רוזן

תרפיה בבישול

בוגר B.A במדעי ההתנהגות בשילוב אמנויות. מטפל באמצעות בישול. מדריך אישי ומנחה קבוצות לאנשים בעלי דפוסי התמכרות בשיטת 12 הצעדים. כבר מעל 10 שנים מדריך, מלווה, חונך ומטפל בילדים, נוער, מתבגרים ומבוגרים באמצעות שילוב של טיפול וחוויית הבישול. בעל נסיון עשיר עם מתמודדים בעלי תחלואה כפולה המשלבים דפוסים של התמכרות פעילה ביחד עם קושי נפשי. אני מאמין שאפשר להגיע ללב דרך הבטן, מאמין בטוב שנמצא אצל כל אדם ואדם.

"הצטרפתי לליברה מתוך אמונה שאפשר לעזור לצעירים במשבר תוך זמן קצר יחסית ולהשיב אותם למסלול הנכון, ניסיוני מראה לי שאוזן קשבת ולב פתוח הם מתכון טוב להתחלה של משהו חדש"

אסף שינדלר מטפל בפסיכודרמה

אסף שינדלר

מטפל בפסיכודרמה

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה  (האוניברסיטה העברית). תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה (אוניברסיטת לסלי). בוגר התוכנית לפסיכותרפיה של מכון מגיד מטעם האוניברסיטה העברית. מנחה קבוצת פסיכודרמה במחלקה הפסיכיאטרית בבית החולים איכילוב, מלמד ובעל קליניקה פרטית. אני מאמין בכוחו של אדם להיות בקשר עם עצמו ולהתחבר לאני הפנימי שלו.

"הצטרפתי לליברה מתוך אמונה ששיתוף, הכלה וקשר בין אישי הם בעלי חשיבות עצומה בתהליך שנוי, ומתוך הכרה בכוחה של הפסיכודרמה, הספונטניות והיצירתיות לסייע בתהליך"

בר דניאלי מאמן כושר

בר דניאלי

מאמן כושר

בן 26, חי ונושם תנועה. אני מאמן כושר ותנועה משנת 2015. מאמן מתוך תפיסה שהגוף כבר מושלם כפי שהוא, הידע והיכולת לזוז מקודדים ב-DNA של כל אחד ואחת מאיתנו, וכל מה שצריך זו רק הכוונה קלה. חופש תנועתי הוא המטרה, לא חיטוב ולא משקל. אלה הם רק תוצרי לוואי נחמדים.

"הצטרפתי לליברה כדי לאפשר לאחרים ליהנות מחופש וצמיחה, גם במימד הגופני"