הצוות שלנו

מיכל טמקין מנכ״לית ומייסדת ליברה

מיכל טמקין

מנכ״לית ומייסדת ליברה

אמא לשלושה. בוגרת בית הספר הריאלי, חיפה. את שירותה הצבאי עשתה בבית ספר שדה אילת. 20 שנים עבדה כפיזיותרפיסטית בתחום השיקום הנוירולוגי, נשימתי ואורטופדי. בשנת 2000 נסעה עם משפחתה לטיול של שנה בהודו. לכבוד יום הולדתה ה – 50 רצה את מרתון תל אביב. בוגרת לימודי שף "בקורדון בלו", לונדון. רוכבת, רצה, שוחה, מתרגלת יוגה ומנגנת בפסנתר.

"בעיני נפש האדם היא התעלומה הכי מורכבת ומעניינת שיש"

רחלי ארד מנהלת אדמניסטרטיבית

רחלי ארד

מנהלת אדמינסטרטיבית

מזה כשלושים שנה – פיזיותרפיסטית בבתי חולים, קופות חולים ומרכזי שיקום. משנת 2007 – חברה בועדת האתיקה של הפיזיותרפיסטים בישראל. ניהלה את שירותי הפיזיותרפיה במרכז הרפואי הרצוג בירושלים. מאמנת וקפטנית קבוצת כדורשת באזור מגוריה.

"הצטרפתי לליברה, כי אני מאמינה שלכל אדם מגיע שיהיה לצדו מישהו שמאמין בו!"

רינת דוידוביץ מנהלת מקצועית

רינת דוידוביץ

מנהלת מקצועית

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית (אוניברסיטת חיפה). תואר ראשון במשפטים (המרכז הבינתחומי הרצליה). תואר שני במשפטים (אוניברסיטת תל אביב). ניהלה והיתה שותפה להקמת המרכזים הראשונים והיחידים מסוגם בארץ לטיפול בקורבנות סחר בבני אדם, בהפעלת עמותת קשת ובחסות משרד הרווחה. בשנת 2009 זכתה באות הנשיא למאבק בסחר בבני אדם. 

"הצטרפתי לליברה כי אני מאמינה בכוחו של כל אדם לפעול לשינוי ופועלת לקרב כל אחד ואחת לדרכו וייעודו באמצעות הקשבה, ייעוץ וליווי בכבוד והערכה"

דר' ענת עבודי פסיכיאטרית

דר' ענת עבודי

פסיכיאטרית

בת 41, נשואה ואם ל-3 בנות. רופאה בכירה בבית החולים ע"ש סוראסקי, במחלקה הפסיכיאטרית. בוגרת הטכניון בהצטיינות. התמחות במחלקה הפסיכיאטרית ב"תל השומר". לימודי תואר שני ב Affective Neuroscience בתכנית משולבת של אוניברסיטת מאסטריכט בהולנד. לימודים בהארוורד, בתכנית GCSRT . אני מאמינה באפקטיביות של טיפול תרופתי בשילוב עם עבודה פרטנית טיפולית. אני מאמינה שרצון ומוטיבציה מצד המטופל, מובילים להצלחה ולשיקום.

"הצטרפתי לליברה כי אני מאמינה בכוחה של עבודת צוות לעטוף את המטופל ולהוביל אותו למקום טוב יותר"

אסף שינדלר מטפל בפסיכודרמה

אסף שינדלר

מטפל בפסיכודרמה

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה  (האוניברסיטה העברית). תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה (אוניברסיטת לסלי). בוגר התוכנית לפסיכותרפיה של מכון מגיד מטעם האוניברסיטה העברית. מנחה קבוצת פסיכודרמה במחלקה הפסיכיאטרית בבית החולים איכילוב, מלמד ובעל קליניקה פרטית. אני מאמין בכוחו של אדם להיות בקשר עם עצמו ולהתחבר לאני הפנימי שלו.

"הצטרפתי לליברה מתוך אמונה ששיתוף, הכלה וקשר בין אישי הם בעלי חשיבות עצומה בתהליך שנוי, ומתוך הכרה בכוחה של הפסיכודרמה, הספונטניות והיצירתיות לסייע בתהליך"

בר דניאלי מאמן כושר

בר דניאלי

מאמן כושר

בן 26, חי ונושם תנועה. אני מאמן כושר ותנועה משנת 2015. מאמן מתוך תפיסה שהגוף כבר מושלם כפי שהוא, הידע והיכולת לזוז מקודדים ב-DNA של כל אחד ואחת מאיתנו, וכל מה שצריך זו רק הכוונה קלה. חופש תנועתי הוא המטרה, לא חיטוב ולא משקל. אלה הם רק תוצרי לוואי נחמדים.

"הצטרפתי לליברה כדי לאפשר לאחרים ליהנות מחופש וצמיחה, גם במימד הגופני"

שמואל (מולי) רוזן

שמואל (מולי) רוזן

תרפיה בבישול

בוגר B.A במדעי ההתנהגות בשילוב אמנויות. מטפל באמצעות בישול. מדריך אישי ומנחה קבוצות לאנשים בעלי דפוסי התמכרות בשיטת 12 הצעדים. כבר מעל 10 שנים מדריך, מלווה, חונך ומטפל בילדים, נוער, מתבגרים ומבוגרים באמצעות שילוב של טיפול וחוויית הבישול. בעל נסיון עשיר עם מתמודדים בעלי תחלואה כפולה המשלבים דפוסים של התמכרות פעילה ביחד עם קושי נפשי. אני מאמין שאפשר להגיע ללב דרך הבטן, מאמין בטוב שנמצא אצל כל אדם ואדם.

"הצטרפתי לליברה מתוך אמונה שאפשר לעזור לצעירים במשבר תוך זמן קצר יחסית ולהשיב אותם למסלול הנכון, ניסיוני מראה לי שאוזן קשבת ולב פתוח הם מתכון טוב להתחלה של משהו חדש"